BMW F 450 GS
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW F 450 GS 2026 Deneyimler ve Uzman İncelemesi
Bernd
BMW, F 450 GS ile son derece rekabetçi A2 enduro segmentine ikna edici bir giris yapti. 420 cc'lik çift silindir, tek silindirli rakiplerin sert titresimlerle rahatsiz ettigi pürüzsüz çalismasi ve dogrusal güç dagitimiyla etkileyicidir. Sasi, sportif çeviklik ve enduro konforu ile esit ölçüde parlarken, elektronik arka planda gizlice çalisir. Bavarian'in zayif yönleri, fren ve debriyaj kollarinin kisa parmaklarla kolaylikla kullanilabilmesi ve hiz sabitleyicinin olmamasidir. A2 lisansi ve ötesi için çok yönlü, yüksek kaliteli bir enduro arayan herkes F 450 GS'nin uyumlu bir genel paket oldugunu görecektir. Easy Ride debriyaji inanilmaz derecede iyi sürüs saglar ve esit ölçüde konfor ve güvenlik sunar. Özellikle daha az deneyimli sürücüler, bu segmentte benzersiz bir satis noktasi olan bu özellikten önemli ölçüde yararlanir!

Anahtar Özellikler BMW F 450 GS 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Uygun |
|---|---|
| Çap | 72 mm |
| Strok | 51.6 mm |
| Motor gücü | 48 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 8750 dev/dak. |
| Tork | 43 Nm |
| Torkta dev/dak | 6750 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 13 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Gaz Kelebeği Yuvası | 38 mm |
| Dereceler | 135 |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın |
| Şanzıman | Zincir |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | DOHC, Sürükleme kolu |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 420 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Marka | Kayaba |
| Çap | 43 mm |
| Sürüş | 180 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Darbe emici | Tek şok |
|---|---|
| Şok bağlantı | doğrudan |
| Marka | Kayaba |
| Sürüş | 180 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
| Malzeme | Alüminyum |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|---|
| Kasa türü | Borulu, taṣıyıcı eleman motoru |
| Eğim | 28.1 derece |
| Kaster | 115 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Tekli disk |
|---|---|
| Çap | 310 mm |
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | Monoblok |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 240 mm |
| Piston | Çift piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Viraj ABS’si, Çekiş kontrolü, , |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 100 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 90 % |
| Ön lastik çapı | 19 inç |
| Arka lastik genişliği | 130 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 80 % |
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Boy | 2161 mm |
| Genişlik | 869 mm |
| Aks mesafesi | 1465 mm |
| Koltuk yüksekliği | 845 mm |
| Boş Ağırlık | 178 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 14 l |
| Azami hız | 165 km/saat |
| Aralık | 368 km |
| Akü gücü (Volt V) | 12 V |
| Akü kapasitesi (Amper-saat Ah) | 8 Ah |
| Kombine CO2 emisyonları | 88 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 3.8 l/100km |
| Euro Normu | Euro 5+ |
| İzin verilen maksimum ağırlık | 355 kg |
Donanım
| Donanım | LED gündüz farları, LED-Farlar, |
|---|
Hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri BMW F 450 GS
SSS lastikleri BMW F 450 GS
- 1000PS editör ekibi tarafından bu model için şu anda hangi lastikler öneriliyor?
Touring enduro yol
Çakıllı yollarda kısa sapmalarla da başa çıkabilen, net bir yol odağına sahip seyahat enduro lastikleri.
Touring enduro 50 / 50
Yolda ve arazide karma kullanım için tasarlanmış lastikler.
Touring enduro 80 yol / 20 off-road
Gerçek tur enduro lastikleri, ara sıra çakıllı geçitlere sapmak için de eğlencelidir.
SSS BMW F 450 GS
- BMWF 450 GS modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- BMWF 450 GS modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 248.780 TRY ortalama fiyatı ve 83 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? BMW F 450 GS mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- BMW F 450 GS modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Enduro motorcycle motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. BMW F 450 GS motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- BMW F 450 GS ne kadar popüler?
- Piyasada BMW F 450 GS modeli için çok zayıf bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda nadiren okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
BMW F 450 GS Resimler
Kaynak: 1000PS






























